Kategorie
Uncategorized

Ważne są dni, których nie znamy …

Ważne są dni, których nie znamy śpiewał Marek Grechuta, aby nie poddawać się w przypadku przeciwności losu. Losu, który może być trudny i traumatyczny.

Źródło: unsplash.com

Traumatyczne jest odbieranie obywatelom prawa do mieszkania, prawa konstytucyjnego co można porównać do bomby rzuconej przez okupanta. Pozbawienie dachu nad głową tworzy u pokrzywdzonych obraz domu po bombardowania, bez okien bez drzwi i bez dachu.

Życie w obliczu pokrzywdzenia przemocą wojenną i przemocą instytucjonalna ma ten sam smak i wymiar, jest bezwzględne i niehumanitarne. Zostałam pokrzywdzona przez system kredytowy tzw. Umowy indeksowane do CHF z klauzulami niedozwolonym, a także w programie mplus.

Dlatego jako obywatel Polski i przedstawiciel fundacji napisałam petycję. Podpisało ją już ponad 100 pokrzywdzonych przez system.

Nie godzę się z niesprawieliwoscią w Polsce i nie godzę się z łamaniem praw człowieka w Polsce. Moim moralnym obowiązkiem jest stanąć w obronie wielu pokrzywdzonych bezwzględnym systemem odbierającym obywatelom nadzieję.

Patrycja Kłucińska pierwszy wpis po wielu trudach założenia fundacji, walki o prawdę, cierpień – wiem jedno w słabości siła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *